אודות

אודות

אודות המרכז הרפואי ספורתאג – מרכז רפואי רב תחומי המעניק תמיכה הקפית ומלאה לספורטאי המקצועי והחובב ולכל מי שסובל מפציעות דומות לאלו של הספורטאי.

כל מה שספורטאית
רוצה. כל מה
שספורטאי צריך

במקום אחד.

המרכז הרפואי ספורתאג הוקם על ידי ד"ר נועם רשף, אורתופד ספורט ורופא ספורט. ד"ר רשף חזר מהתמחות על ברפואת ספורט אורתופדית בשיקגו ארה"ב. כאשר חזר מהתמחותו בשיקגו, חשב ד"ר רשף להביא מקום דומה לזה בו עבד לארץ. לקח הרבה זמן להגשים את החלום אך לבסוף קם המרכז ספורתאג – מרכז רפואי בגליל, בו ניתן לטפל בכל ספורטאי בכל רמה ובכל בעיה אורתופדית.

ד"ר רשף מאמין שכדי להגיע לפעילות גופנית מלאה של מטופליו יש לשלב את כל האפשרויות הטיפוליות – מייעוץ אורתופדי מקיף, ופתרונות לבעיה האורתופדית שמתגלה ע"י טיפולים שמרניים כגון: הזרקות, פיזיותרפיה, תיקון התזונה, בדיקה קרדיולוגית, ניהול אורח חיים בריא וע"י טיפול ניתוחי כמוצא אחרון בעת הצורך. וכמובן הכל תחת מטריה אחת במרכז ספורתאג לרפואת ספורט (לא רק לספורטאים).

החזון של המרכז כולל גם הדרכות יעודיות למטפלים ורופאים, מרכז שטובי המטפלים רוצים להשתייך אליו. עוד בחזון שיתוף פעולה עם מפעל תאג בה ממוקמת המרפאה בכל הקשור לציוד לניתוחים אורתופדיים.

אם מדובר בבעיות אורתופדיות, או בשיקום וטיפולי פיזיותרפיה, כולל גלי הלם ומכשור מתקדם, אם קיים צורך בבדיקות מאמץ ויעוץ רפואי לספורטאים לרבות קרדיולוגית ספורט ומאמץ, או תמיכה תזונתית. כל התשובות – נמצאות כאן. צוות המרכז ספורתאג מטפל בספורטאי עילית, ספורטאים חובבים ואנשים "רגילים" עם בעיות אורתופדיות. הפוגעות בתפקוד היומיומי ובמהלך חייהם. וזאת על מנת להביא מזור לכאבם. להחזיר אותם לתפקוד מלא מהר ככל שניתן.

מרכז ספורתאג מציע את הטיפולים החדשניים והמתקדמים ביותר בתחומי האורתופדיה. גישות מתקדמות לטיפולי פיזיותרפיה כולל גלי הלם רדיאליים. יעוץ מתקדם לספורטאי בנושא פעילות ספורטיבית ופיזיולוגיה של המאמץ. קרדיולוגית ספורט. יעוץ תזונתי מדוייק. קבוצות פעילול לאורח חיים בריא.  והכל על בסיס המכשור החדשני ביותר. אנשי המקצוע הטובים בתחומם עובדים יחד בשיתוף פעולה מירבי, לטובת טיפול מיטבי והחזרת המטופל לשגרת יומו ולהשגת המטרות שהוא רוצה להשיג בשיפור הפעילות הספורטיבית שלו ו/או גם פעילותו השגרתית.

המרכז ממוקם באיזור התעשיה בר לב ומאפשר הגעה מכל אזור הצפון בצורה נוחה – ויש אפילו רכבת.

שקופית קודמת
שקופית הבאה